Aktualnosti

14.02.2024 Tribina za roditelje: Ah, ta komunikacija!

Tribina za roditelje: Ah, ta komunikacija!, održat će se u ponedjeljak, 26. veljače 2024. godine, s početkom u 18 sati putem YouTube kanala. Vodit će je mr. sc. Snježana Šalamon, dipl. socijalna radnica iz Službe za mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti NZJZ „Dr. Andrija Štampar“.

14.02.2024 ZAHTJEVA ZA OSTVARIVANJE PRAVA NA OLAKŠICU

Obavijest o ostvarivanju prava na sudjelovanje roditelja/skrbnika u cijeni redovitog programa ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja djece u predškolskim ustanovama Grada Zagreba od 1. siječnja 2024. godine s pripadajućim prilozima u dokumentu pod nazivom “Obrasci za ostvarivanje prava na olakšice-sudjelovanje u cijeni u predškolskim ustanovama Grada Zagreba u 2024.“

30.01.2024 Nacionalna kampanja Čitaj mi!

Poštovani roditelji,

i ove godine sudjelujemo u Nacionalnoj kampanji „Čitaj mi“, pod sloganom "Čitam, dam, sretan sam - svoju knjigu daruj i tuđe srce obraduj".

26.01.2024 Upis u I. r. OŠ u šk.g. 2024-2025

Poštovani roditelji,

sukladno postojećem Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školu i Pravilniku o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstva postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djece radi upisa u 1. razred osnovne škole provodi se od 31. ožujka do 15 lipnja u osnovnoj školu koju će dijete pohađati prema upisnom području, sukladno Prijedlogu mreže osnovnih škola za područje Grada Zagreba, Odluci o izmjenama i dopunama Odluke o donošenju Mreže osnovnih i srednjih škola, učeničkih domova i programa obrazovanja te radnom dokumentu Gradskog ureda za obrazovanje, sport i mlade s upisnim područjima za nove škole u Gradu Zagrebu.

Pravni kutak

Pravo korištenja sadržaja (logo, tekstovi, fotografije i ostalo) na portalu pripada DV Milana Sachsa i zaštićeno je autorskim pravima. Mijenjanje, posuđivanje, prodavanje ili distribuiranje takvog sadržaja moguće je samo uz prethodnu dozvolu DV Milana Sachsa ili vlasnika sadržaja.

Radno vrijeme vrtića

Radno vrijeme: od 6.00 do 18.00 sati

Jutarnje dežurstvo: od 6.00 do 7.30 sati

Popodnevno dežurstvo: od 16.30 do 18.00 sati.
© 2024 Vrtić Milana Sachsa. Sva prava pridržana.